Dobrá knížka....

19.02.2024

Díky hmotnosti, kterou jsem v jednom období vytáhl až na 119 kg jsem se občas začal nezávazně "zajímat" o různé diety a kouzelné recepty, jak bez větší dřiny, časové náročnosti a jakéhokoliv omezování se, dostat váhu pod kontrolu. Samozřejmě jsem od tukožroutské polévky, přes Guaretové diety Dr. Staňka dospěl k logickému závěru, že žádný kouzelný a zázračný recept neexistuje. Nebudu nikomu a žádné variantě diet držet prapor, ale jestli mi opravdu něco pomohlo, tak to bylo logické pochopení toho, jak tělo funguje a jaký vliv na náš organismus má to, kdy a co sníme. Pokud hledáte naprosto srozumitelné informace, které by vám mohly pomoct zlepšit zdravotní stav, lépe spát, mít lepší náladu, více energie, lepší pleť, snížit chuť na sladké i sníst svou hmotnost, zkuste prostě tuhle knížku: Pravda o cukru.

Myslím, že v životě jste či určitě přečetli, či vyslechli mnohem víc blbostí a neužitečnějšího textu, který vás ničím neobohatil, který vám s ničím vám nepomohl. Samozřejmě, pokud pro vás není životně důležité vědět, že si Krainová neužila první svatbu, Pazderkováá byla geniální dítě a proč ženy touží po bazénu.

O čem knížka je se dozvíte v odkazu, asi nemá smysl, abych popis kopíroval jako své poznatky. Za sebe mohu jen říct, že je velmi srozumitelná, bez složitých návodů, jak počítat kalorie a blablabla..... Je to knížka, která mi celé téma rozumné stravy v dnešních podmínkách dala do souvislostí, aniž bych z ni vyvozoval jakákoliv dogmata, drastická omezení, nebo navštěvoval nutričního kouče. Za cenu vstupní konzultace u výživového poradce si můžete koupit asi 5 těchto knížek a rozdat je přátelům. Pokud je ve vás jen trochu disciplíny a nečekáte, že se všechno stane tak nějak samo, bez vašeho přičinění, prostě si jí kupte a uvidíte.

Můj blog, moje názory, moje pravidla.....
.
 
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!